Toitlustamine

Söögivahetundide ajad:

  • 11.45-12.10 - 4.-6. klass I söögisaalis, 7.-9. klass II söögisaalis
  • 12.30-13.00 - 10.-12. klass II söögisaalis
  • 12.55 - 13.20 - 1.-3. klass I söögisaalis 

Süüa saab alates 3. septembrist.

Koolilõuna valmib meie kooli oma köögis. Esmaspäeviti on kogu kooliperele täisväärtuslik vegantoit, ülejäänud päevadel on tavamenüü, valikus on ka lihata toit.

Maksumus koolilõuna eest on 2019/2020. õppeaastal lapsevanemale on 1.42 eurot.

Lisaks on võimalik süüa kella 8.30 - 8.55 hommikuputru. Hommikupudru maksumus on 50 senti. Kui olete igapäevane pudrusööja, andke sellest teada koolitoit.tuulemaa@waldorf.ee. Sellisel juhul saate pudru eest tasuda arvega. Kui soovite putru mõnel juhuslikul hommikul, siis on võimalik ka kohapeal sularahas tasuda. 

Kui õpilane mingil põhjusel puudub, tuleb sellest teavitada e-posti aadressil koolitoit.tuulemaa@waldorf.ee või täita teavitusvorm siin. Juhul kui teatate puudumisest enne kella 14.00, järgneva päeva eest maksma ei pea. Teatada tuleb puuduvate päevade arv või kui see ei ole näiteks haiguse tõttu teada, siis anda lapse naasmisest teada üks päev enne, et teaksime vajaliku hulga toitu tellida.

Samuti on võimalik saada koolist õhtuoode kella 15 - 17, kui sellest toitlustusjuhile teada anda. Õhtuoote hind on 1 euro.

Koolitoidu kohta saab anda otse tagasidet meie kooli majandus- ja toitlustusjuhile Renee Roometile: renee.roomet@waldorf.ee.

 

Menüü

11/11/2019 kuni 15/11/2019

Esmaspäev, 11. november

Lõunasöök: Röstitud köögiviljad ürtidega, marineeritud kurk, leivavalik (G),  piim* (L)/ keefir* (L)/ joogivesi, õunaamps*
Oode: Tatra-köögiviljavorm (L, M)

Teisipäev, 12. november

Lõunasöök: Seljanka, hapukoor (L), maasika-kamasmuuti, leivavalik (G), piim* (L)/ keefir* (L), kapsaamps*
Taimetoit: Seeneseljanka
Oode: Sai tomatiga, keefir

Kolmapäev, 13. november

Lõunasöök: Makaronid hakklihaga, soe tomatikaste, kapsa-peedisalat, leivavalik (G), piim (L) / keefir (L), joogivesi, meloniamps*     
Taimetoit: Makaronid päikesekuivatatud tomatitega
Oode: Ahjukartul tüümianiga, kurgisalat hapukoorege (L), jahutatud tee

Neljapäev, 14. november

Lõunasöök: Rohelise herne püreesupp, valikul röstpeekon, chiabatta, mannavaht, piim (L) / keefir (L), joogivesi, apelsiniamps*
Oode: Pannkoogid, toormarjad (G), piim (L)

Reede, 15. november

Lõunasöök: kalakotlett, keedetud kartul, koore-juustukaste, porgandi-peedi-hernesalat, leivavalik (G), kurgi-tomatisalat, piim (L) /keefir (L)/ joogivesi, pirniamps*
Taimetoit: Wokitud köögiviljad
Oode: Rukkileib värske kurgiga, maitsevesi

 

Valmistoit sisaldab allergiat või talumatust tekitavaid aineid: G - gluteeni sisaldavad teraviljad, L - piim ja sellest valmistatud tooted.

* Euroopa Koolipiima programmi alusel EL-i poolt toetatud piimatoode, puuvili ja köögivili.