Keraamika täiskasvanutele

Kellele ring mõeldud on : täiskasvanutele

Tunnid toimuvad neljapäeviti kell 11 - 13 ja 18 - 20. Ühe korra tasu 15 eurot.

Täiskasvanute keraamika ringist lühidalt: Keraamika ringis saate oma kätega valmis meisterdada keraamikateose – kas taldriku, tassi, koorekannu, kausi, ehteid või mõne abstraktse keraamilise vormi Teie enda valikul, kasutades selleks erinevaid põnevaid tehnikaid. Peale eelpõletust järgneb loodud savist vormi glasuurimine, kas madal- või kõrgkuumusglasuuridega, mis on omakorda väljakutseid pakkuv tegevus. Valminud esemed kuuluvad nende loojale.

Loov tegutsemine ja  materjali tunnetus annavad võimaluse oma loomingulise potentsiaali väljaarendamiseks.

Õppima asumisel ei nõuta ainevaldkonnas eelteadmisi ega kogemusi. Vastuvõtu eelduseks on huvi ja motivatsiooni olemasolu.

Õpetaja : Kristiina Laasi. Leidsin keraamika enda jaoks aastal 2002, millele lisandus aasta hiljem maalimine. Sellest ajast saadik olen mõlemaga järjepidevalt tegelenud. Olen väga tänulik õpetaja Aino Arumäele, kes Kullo huvikoolis mulle 7 aasta jooksul põhjalikku keraamikaalast õpetust jagas. Praeguseks on keraamika ja maalimine saanud minu igapäevaseks tegevuseks ning rõõmuga jagan neid teadmisi ka teistele, kes tunnevad tõmmet midagi ise luua.

Info: urgentstop@hotmail.com või telefonil 511 3437 (Kristiina Laasi)