Kristiina keraamika

Kellele ring mõeldud on : 7-16 aastastele

Mis keeles õppida saab:  Eesti/Vene

Tunnid toimuvad: 

KOLMAPÄEV:

l grupp 13.15 - 14.00 esimene klass

ll grupp 14.15 - 15.00 teine kuni neljas klass, alates kolmandast klassist võimalik jääda pikemasse tundi, so lõpp oleks 15.45

lll grupp 15.00 - 16.30

NELJAPÄEV

lV grupp 13.15 - 14.00 esimene klass

V grupp 14.15 - 15.00 teine kuni neljas klass, alates kolmandast klassist võimalik jääda pikemasse tundi, so lõpp oleks 15.45

Vl grupp 15.00 - 16.30 

Alates kolmandast klassist saavad õpilased osa võtta kahe akadeemilise tunni pikkusest tunnist, kuid kui nende seas on soovijaid, kes tahavad osaleda vaid ühe tunni jagu, siis ka see on võimalik.

Keraamika ringist lühidalt: Keraamika ringis saab laps oma kätega valmis meisterdada keraamikateose – kas mõne kujukese, taldriku, tassi, koorekannu, kausi, ehteid või siis täiesti abstraktse keraamilise vormi mis parasjagu rõõmu ja huvi pakub, kasutades selleks erinevaid põnevaid tehnikaid. Peale eelpõletust järgneb loodud savist vormi glasuurimine, kas madal- või kõrgkuumusglasuuridega, mis on omakorda väljakutseid pakkuv tegevus. Valminud esemed kuuluvad nende loojale.

Loov tegutsemine ja materjali tunnetus annavad võimaluse oma loomingulise potentsiaali väljaarendamiseks. 

 

Õpetaja : Kristiina Laasi. Leidsin keraamika enda jaoks aastal 2002, millele lisandus aasta hiljem maalimine. Sellest ajast saadik olen mõlemaga järjepidevalt tegelenud. Olen tänulik õpetaja Aino Arumäele, kes Kullo huvikoolis mulle 7 aasta jooksul põhjalikku keraamikaalast õpetust jagas. Praeguseks on keraamika ja maalimine saanud minu igapäevaseks tegevuseks ning rõõmuga jagan neid teadmisi ka teistele, kes tunnevad tõmmet midagi ise luua.

Imeline on vaadata kuidas valmivad teosed ja kuidas lapsed arenevad. Oskused ja julgus saviga katsetada kasvavad iga korraga.

Hind:

Kuutasu noorem rühm 32 eurot kuus

Kuutasu vanem rühm 40 eurot kuus

Noorem rühm 8.- eurot kord ( 1 akadeemiline tund korraga)
         Vanem rühm 10.- eurot kord ( 2 akadeemilist tundi korraga)

Info: urgentstop@hotmail.com või telefonil 511 3437

Registreerimine: tallinn.waldorf.ee/huvikool/registreerimine