Kunstiringid

Kunstiringi kuutasu sõltub ringi toimumise kordade arvust ja tunni kestusest (kas 45 või 90 minutit) 15 – 40 eurot kuus.

Kunstiringide juhendaja Stella Lillemets

"Olen õppinud Eesti Kunstiakadeemias ehtekunsti erialal, tegelenud stilistika ja vitraazikunstiga. Armastan luua ilu ja harmooniat mitmetel erinevatel viisidel. Meisterdan dekoratsioone, fotataustasid, kostüüme, aksessuaare, ehteid. Teen UV-neoon kehamaalinguid, maale, moejooniseid ja miniskulptuure. Kõige rohkem inspireerib mind kosmos, loodus ja fantaasia/ulme maailm, müstika ja iidne ajalugu. Parim lõuend on inimene ning peenem kunst on inimese individuaalne eneseväljendus läbi põhjaliku enesetunnetuse. Usun, et iga inimese sees on sügav ja müstiline maailm, mis väärib avastamist läbi erinevate loominguliste tegevuste."

UV neoon kehamaalingute töötuba

Töötubades sukeldume põnevasse neoonvalguse maailma ja selles tekkivatessekosmilistesse värvidesse. Inimkeha on põnev lõuend, millel annab kujutada väga rikkalikku fantaasiamaailma. Ringis maalime modelle, katsetame erinevaid tehnikaid ja töövõtteid, ning pildistame üles oma kosmilise loomingu. Töötuba arendab fantaasiat, vabakäelist pintslitehnikat ja 3D ruumilise maailma tajumist inimkeha kaunistades. Pakub väljakutseid ja elevust pildistamisel ning tekitab meditatiivset rahutunnet. Võimalus ka maalida iseennast ning saada mälestuseks ja kinkimiseks toredaid ja erilisi fotosid.

Grupi suurus keskmiselt 4-7 inimest. Vanusele alates 13. eluaastast. Kestvus keskmiselt kuni 2 tundi. Õhtuti alates 18.00 või grupi soovil kokkuleppelisel õhtusel ajal.

Loov moejoonistamine

Moemaailm on alati uhke ja kirju, moejoonised enamgi veel! Moejoonis pole alati praktiline ega tõetruu, vaid kannab endas sõnumit, emotsiooni, loovat dünaamilist liikumist.

Moejooniste tegemisel pole piiratud fantaasiat. Kasutada võib pliiatseid, markereid, värve ja lisada erinevaid materjale ja luua ka kollaaze. Moejoonis on ka eraldiseidev kunstiteos, millega kaunistada oma tuba või valmistada õnnitluskaarte.

Moejoonistamise huviringis õpime kujutama inimkeha ja rõivaid ning muudame iga joonise uhkeks kunstiteoseks, mis loob elava meeleolu igasse ruumi.

Grupi suurus 8-10 inimest, vanuses alates 14. eluaastast.

Taaskasutus kunst ja dekoratiivsete esemete valmistamise huviring

Huviringi peamine eesmärk on luua loovaid dekoratiivseid esemeid sisekujunduseks, praktilisteks vahenditeks ning kingitusteks, taaskasutades erinevaid topse, pudeleid, karpe ja plastikpakendeid, pappi, penoplasti ja teisi igapäevaelus kasutatavaid esemeid, mis tavaliselt leiavad oma koha prügikastis, kuid vääriksid dekoratiivset ning praktilist kohta meie kodudes.

Taaskasutus säästab looduskeskkonda ja õpetab meile meid ümbritsevaid ressursse loovalt käsitlema.

Rakendame erinevaid põnevaid tehnikaid ja materjalide töötlemise viise, et muundada tavaline ebatavaliselt maagiliseks esemeks.

Arendab tugevalt loovust, kompositsiooni tunnetust, ilumeelt, värvitaju, materjalide töötlemise oskust ning pakub mõnusat seltskondlikku ja inspireerivat keskkonda!

8-15 inimest grupis. Vanus alates 10 eluaastat.

Huvi korral võtta ühendust huvikooli juhi Sten Kaldmaga: sten.kaldma@waldorf.ee